ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید
0 تومان
مطالب
  پیگیری سفارش


  شاید برای اکثر شما کاربران گرامی نیز زمانی که با نام نوره آشنا شدید این سوال مهم پیش آمده باشد که نوره چیست و خواص نوره برای سلامت بدن چیست. نوره در واقع نوعی موبر طبیعی می باشد که در کتب طب اسلامی و سنتی به استفاده از آن بسیار توصیه شده است.

  البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که در زبان عامیانه نوره را تحت عنوان واجبی نیز می شناسند. این ماده از نظر ساختار و نوع عملکرد با موبرهای صنعتی تفاوت های اساسی دارد. برخی از منابع طب اسلامی و سنتی برای نوره خواص فراوانی را نام برده اند که می تواند در حفظ سلامت بدن و افزایش زیبایی پوست موثر باشد.

  در حالت کلی نوره دارای خواص فراوانی می باشد که بسیاری از این خواص در موبرهای صنعتی حذف شده است. استفاده از نوره به دلیل قیمت مناسب و خواص فراوان آن برای کاربران بسیار مناسب می باشد. ساختار طبیعی این ماده برای بدن انسان ها کمترین عارضه را ایجاد می نماید.

  حتی مشاهده شده است که گاهی در درمان برخی از بیماری ها استفاده از نوره توصیه شده است. ما قصد داریم تا در این مقاله کوتاه شما کاربران گرامی را با برخی خواص بی نظیر این ماده آشنا نماییم.

  درباره نوره چه می دانید؟

  آیا تا به حال از نوره استفاده نموده اید؟ آیا با خواص بی نظیر این ماده آشنایی دارید؟ آیا تا به حال روایت و حدیثی در رابطه با استفاده از نوره شنیده اید؟ در این مقاله سعی داریم تا شما عزیزان را با خواص نوره آشنا نماییم و استفاده از این ماده طبیعی را به شما دوستان توصیه نماییم.

  در ابتدا برای شناسایی خواص نوره بهتر است تا شما عزیزان را تا حدودی با این ماده آشنا نماییم. در واقع نوره ترکیبی از دو ماده یعنی آهک و زرنیخ می باشد که از آن برای از بین بردن موهای زائد در بدن استفاده می شود. استفاده از نوره برای پاکیزگی بدن از زمان های بسیار دور رواج داشته است.

  حتی می توان در برخی احادیث به فواید استفاده از این ماده در حفظ سلامت بدن پی برد. در برخی روایات نقل شده است که استفاده از نوره برای هر 15 تا 40 روز یکبار مناسب می باشد

  بررسی برخی از خواص نوره

  نوره از محصولاتی می باشد که خواص آن در مطالعات متعدد مورد بررسی قرار گرفته است. سالیان دراز استفاده از نوره سبب شده است تا طبیبان طب سنتی به بررسی تاثیر این ماده بر سلامت انسان ها بپردازند. اولین موردی که استفاده این ماده را برای انسان ها مناسب نموده است وجود ساختار طبیعی آن می باشد. بسیاری از افراد استفاده از نوره را در برنامه ی خود قرار می دهند زیرا مصرف نوره می تواند سبب لطافت و شادابی پوست شود.

  از بین بردن قارچ های بدن، درمان جوش صورت و لک های برص از دیگر فواید کاربرد نوره می باشد. حتی در برخی منابع اینگونه ذکر شده است که  استفاده از نوره می تواند در درمان بیماری های مزمنی مانند کم خونی، درد مفاصل، بواسیر، عفونت رحم و پیشگیری از بسیاری از سرطان ها مانند سرطان سینه موثر باشد.

  بررسی سایر خواص مصرف این دارو برای بدن

  البته خواص نوره تنها محدود به موارد قید شده در قسمت قبل نمی شود و مصرف این ماده برای بدن فواید دیگری را نیز دارد. تقویت قوای جنسی بدن، درمان سودا، درمان ترک پا و همچنین درمان سیاهی زانو نیز از دیگر فواید استفاده از این محصول فراسودمند برای حفظ سلامت بدن می باشد. البته در برخی منابع نیز اینگونه ذکر شده است که استفاده از نوره می تواند سبب بزرگ شدن غدد آدرنالین نیز خواهد شد.

  تاثیر مصرف نوره در سلامت مردان

  در احادیث گوناگونی بر این مطلب تاکید شده است که استفاده از نوره برای حفظ سلامت مردان نیز بسیار موثر می باشد. برای مثال امام کاظم در حدیثی بر این مطلب تاکید می نمایند که استفاده از نوره می تواند با کاهش موهای زائد در اندام تناسلی مردها سبب تقویت قوای جنسی آنها گردد. همچنین مصرف نوره می تواند در مردان سبب کاهش دردهای مفاصل و افزایش وزن در بدن آنها شود.

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test

  test
  test